قوانین و مقررات

1.هر لایسنس دارای یک دسترسی است که بر روی تمامی پلتفرم ها قابل اجرا می باشد و مسئولیت حفظ و نگهداری لایسنس کاملا بر عهده دانشجو می باشد و سایت مستر خطیب هیچ گونه مسئولیت در فعال سازی های شما بر روی دیوایس ها ندارد.

در صورت بروز هر گونه مشکل برای لایسنس شما در صورتی که در زمان مشخص شده پشتیبانی هستید فقط یکبار دسترسی مجدد ( تنها دسترسی سیستمی به شما داده می شود ، و بعد از آن هیچ گونه دسترسی ای داده نخواه شد در شرایط خاصی بعد از تایید مدیریت مستر خطیب با دریافت هزینه لايسنس مجدد صادر خواهد شد .

2. سایت مستر خطیب موظف است به مدت سه ماه تا شیش ماه بر اساس هر دوره تکمیل شده هرگونه پشتیبانی فنی ای رو در مورد دوره تضمین کند(آدرس پشتیبانی سایت مستر خطیب در تلگرام : https://t.me/mrkhatib_support_F1 ).

3. سایت مستر خطیب هیچ مسئولیت در قبال بازگشت وجه بعد از خرید چه کامل چه کارت به کارت چه اقساط و…. با شرایطی همچون : از خرید پشیمون شدم،این دوره به دردم نمیخوره،پول لازمم، میشه برگشت بدید،میخوام مهاجرت کنم پول لازم دارم،مریض داریم و…. به هیچ کدام از خریداران ندارد.

4. سایت مستر خطیب موظف است در صورت دیدن کامل دوره و انجام تمام امور آموزشی به سبکی که سایت به دانشجویان معرفی میکند و بعد از انجام تمام امور، در صورتی که باز به موفقیت نرسیدن و ثابت بشود این امر به خاطر دوره و ضعف کیفیت آن دوره آموزشی بوده است سایت موظف است تمام وجه دریافتی از دانشجو را به او برگرداند.

5. دانشجویانی که دوره رو به صورت اقساط خریداری نمودند نهایتا ظرف 30 روز فرصت دارند تا قسط دوم خود را پرداخت کنند. در صورت عدم پرداخت سایت می تواند لایسنس آنان را غیر فعال کند تا زمانی که برای تعین تکلیف وضعیت به پشتیبانی مراجعه کنند(https://t.me/mrkhatib_support_F1 آدرس پشتیبانی تلگرام).

6.در صورت دیر کرد بیش از حد پرداخت قسط و عدم هماهنگی با پشتیبانی در صورتی که شخص مایل به پرداخت باشد سایت اجازه دارد قسط دوم را بنا به شرایط آپدیت ها و به روز رسانی ها که موجب افزایش قیمت میشوند، نرخ قسط دوم را با نرخ روز محاسبه کند، مگر اینکه پشتیبانی تائید کند این شخص هماهنگ کرده برای دیر کرد.

7.فعال شدن لایسنس برای خریداران اقساط به معنی تحویل کامل دوره است و آنان موظف به پرداحت کامل دوره میباشند و دلایلی همچون اینکه دسترسی من محدود بود من پول به اندازه دسترسی دادم باقیشو نمیدم قابل پذیرش نیست و در صورت عدم پرداخت امکان پیگیری قانونی رو دارد.